O szkole Polish is my love

• Bariera językowa uniemożliwia Ci swobodne porozumiewanie się w pracy?
  • Chcesz nauczyć się języka polskiego, by komunikować się z partnerami biznesowymi?
  • Marzysz o tym, by mówić po polsku w codziennych sytuacjach komunikacyjnych?
  • Nie chcesz tracić czasu na dojazd do szkoły językowej?

„Polish is my love” umożliwi Ci realizację planów, dotyczących życia w naszym kraju. Prowadzimy kursy języka polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą uczyć się we własnym biurze. Oferujemy kursy z darmowym dojazdem lektora do firm na terenie Warszawy.

Najwyższą jakość nauczania gwarantuje wykwalifikowana i doświadczona kadra polonistów. Wykupując kurs w szkole Polish Is My Love masz gwarancję, że Twoim lektorem będzie osoba, która ukończyła filologię polską i posiada ugruntowaną wiedzę z zakresu gramatyki i leksyki współczesnej polszczyzny.

Nasza kadra oprócz dyplomu ukończenia magisterskich studiów filologicznych, legitymuje się także świadectwem ukończenia studiów doktoranckich w zakresie językoznawstwa. Tak wysokie kwalifikacje połączone z doświadczeniem i miłością do nauczania języka polskiego jako obcego, są gwarancją, że żadna lekcja u nas nie będzie dla Ciebie czasem straconym.